Dėstytojų paskaitos moksleiviams nuotoliniu būdu

2017 m. balandžio 3 d. -balandžio 18 d. 14 val. Dėstytojų paskaitos moksleiviams nuotoliniu būdu.

Balandžio 3 d., pirmadienis


Vertimo mokslas ir menas. Užsienio kalbų studijų katedros doc .dr. Laimutė Kasparė. Aukštesniųjų klasių moksleiviai.
Paskaitoje kalbama apie vertimo mokslo sudedamąsias dalis, vertėjo misiją ir iššūkius, pagrindines šiuolaikines vertimo teorijas, dažniausiai pasitaikančias praktines vertimo problemas ir išverčiamumą iš esmės.

Būdingiausios studentų rašto darbų klaidos. Lietuvių kalbotyros, literatūros ir komunikacijos katedros lekt. doc. dr. Jolanta Vaskelienė. Vyresniųjų klasių moksleiviai ir studentai
Paskaitoje kalbama apie studentų rašto darbų (kursinių, baigiamųjų bakalauro ir magistro) dažniausias rašybos, skyrybos, kalbos klaidas ir įforminimo trūkumus.

Strateginis asmenybės, karjeros ir lyderystės valdymas. Viešojo administravimo katedros prof. dr. Teodoras Tamošiūnas. Aukštesniųjų klasių moksleiviams ir studentams.
Paskaitoje supažindinama su esminiais strateginio valdymo terminais, aiškinama, kaip iškelti sau strateginius tikslus ir uždavinius darniam asmenybės, karjeros ir lyderystės valdymui.


Kovos už sielas nuo pat vaikystės. Apie propagandinę animaciją. Lietuvių kalbotyros, literatūros ir komunikacijos katedros lekt. doc. dr. Modestas Grigaliūnas. Vyresniųjų klasių moksleiviai, besidomintys istorija, politikos, visuomenės mokslais.Kodėl jau vaikai yra svarbus propagandistų veiklos taikinys? Į šį klausimą paskaitoje bus atsakoma, nagrinėjant įdomiausius propagandinės animacijos atvejus.
Nuotolinių pamokų tvarkaraštis, pdf.

Peržiūrėjo: 363

Komentavimo galimybė išjungta.