Vaizdo įrašai

Viešas Šiaulių universiteto dėstytojų pamokas galite peržiūrėti  https://www.youtube.com/channel/UC9FpMfabNvMYvamUaXAkiPg/videos .

 RENET konferencijų vaizdo įrašai: https://www.youtube.com/playlist?list=PLs6C9Bc63PT-AnXoqYyC_HnmPoZ4IHI3-

 

Apie Šiaulių universiteto nuotolines studijas.

Lektoriaus Magnus Frampton (Vechtos universitetas, Vokietija) paskaita “Life Story Work”

Tatiana Kryukova, prof., dr. (psychology) at the Kostroma State University, Russia. Scientific interests: Cognitive social psychology, coping with stress, hardships and critical situations in close relationships and families (illness, cheating, loss). Cross-cultural stress-coping research. Relations-oriented coping in different contexts; psychological well-being. Tatiana Kryukova gave “Stress and Coping Skills” lecture in XII th International Staff Mobility Week 24-28 April, 2017 at the Šiauliai university.

ŠU mokslo tyrimų festivalis „Mokslo atradimai ateities inovatoriams. Mokslo teatro diena“

Profesijos pasirinkimas: objektyvūs darbinio pajėgumo tyrimai. Sveikatos ir socialinės gerovės studijų katedros doc. dr. Darius Gerulaitis.

Vandenilio technologijos 3e formatu (energetika – ekonomika – ekologija)”. Aplinkotyros ir fizikos katedros doc. dr. Alfredas Lankauskas. Vandenilio energetikos taikymo sritys ir ekonominis pagrindimas. Kiek tai kainuos? Ekologinis aspektas- jokios taršos. Vienintelis vandenilio degimo procesas -vanduo, kurį vėl gi galima panaudoti išgaunant vandenilį. Vandenilio amžius jau atėjo – nepavėluokime.

Kaip planuoti savo fizinę veiklą ir nekenkti sveikatai? Sveikatos ir socialinės gerovės studijų katedros asist. Ilona Dobrovolskytė. Pamokoje nagrinėjama: fizinio aktyvumo poveikis sveikatai (teigiamas ir neigiamas poveikis); kas tai yra žemo, vidutinio ir didelio intensyvumo fizinė veikla; fizinio pajėgumo lavinimo rekomendacijos paauglystės laikotarpiu.

Ką reikėtų žinoti vartotojui apie kompiuterių tinklo darbą? Informatikos ir matematikos katedros doc. dr. Liudvikas Kaklauskas. Pamoka supažindinanti moksleivius ir studentus su procesais, kurie vyksta kompiuterių tinkle, su komunikavimo tinkle principais. Demonstruojama kaip paprastas tinklo klientas gali peržiūrėti savo kompiuterio tinklo parametrus, aktyvius prisijungimus, ryšio kokybę.

Kombinatorikos uždaviniai. Informatikos ir matematikos katedros lekt. dr. Karolina Piaseckienė.

Demografinės tendencijos Lietuvoje ir jaunimo užimtumo galimybės. Ekonomikos katedros doc. dr. Daiva Beržinskienė-Juozainienė. Paskaitoje pristatomos ir apibendrinamos Lietuvos demografinės bei jaunimo užimtumo, aktyvumo ir nedarbo raidos tendencijos teikiant prioritetą skirtingų demografinių gyventojų grupių padėties darbo rinkoje pokyčiams.

Pastato išorinės sienos šiluminių charakteristikų skaičiavimas. Inžinerijos katedros doc. dr. Loreta Kelpšienė. Paskaitoje pateikiamas Statybinės fizikos apibūdinimas, paaiškinama gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų išorinių atitvarų „sluoksniavimo“ prasmė, pateikiamas tokios atitvaros šiluminių charakteristikų apskaičiavimo pavyzdys.

Vertimo mokslas ir menas. Užsienio kalbų studijų katedros doc .dr. Laimutė Kasparė.
Paskaitoje kalbama apie vertimo mokslo sudedamąsias dalis, vertėjo misiją ir iššūkius, pagrindines šiuolaikines vertimo teorijas, dažniausiai pasitaikančias praktines vertimo problemas ir išverčiamumą iš esmės.

Būdingiausios studentų rašto darbų klaidos. Lietuvių kalbotyros, literatūros ir komunikacijos katedros lekt. doc. dr. Jolanta Vaskelienė. Paskaitoje kalbama apie studentų rašto darbų (kursinių, baigiamųjų bakalauro ir magistro) dažniausias rašybos, skyrybos, kalbos klaidas ir įforminimo trūkumus.

Humanitarinio fakulteto istorijos katedros docento S. Strelcovo paskaita: Šiandieninės tarptautinės politikos iššūkiai Lietuvai

Peržiūrėjo: 3,476

Komentavimo galimybė išjungta.